Rozhodli jste se pořídit si svatební fotobudku na ve váš velký den? Nejspíš už víte, co to fotobudka je a máte dobrou představu o tom, jak funguje. Na co si ale dát pozor při výběru fotobudky a jejího dodavatele?

Zde se podíváme na klíčové věci, které byste měli zvážit a zeptat se svého potenciálního dodavatele svatební fotobudky, aby zajistil, že pronájem proběhne bez problémů.

Nejprve musíte zvážit svůj rozpočet. Kolik jste vyčlenili na pronájem svatební fotobudky? V současné době se ceny pohybují od přibližně 8 000 Kč až po 16 000 Kč. Ceny jsou mnohdy dynamické. Například v exponovaných sobotních svatebních termínech, může být cena fotobudky až o třetinu vyšší. Fotobudku se proto vyplatí rezervovat s velkým předstihem. Klidně i rok, půl roku dopředu. Zajistíte si tak lepší cenu. Podobně to funguje například s letenkami. Čím dříve, tím levnější. 

Dále by vás mělo zajímat, zda je v balíčku k pronájmu zahrnuta svatební kniha. Někteří pronajímatelé to poskytují jako součást balíčku nebo speciální nabídky, zatímco jiní si to účtují zvlášť.

Myšlenka svatební (návštěvní) knihy spočívá v tom, že ke všem pořízeným fotografiím je vytištěna druhá, kterou svatební hosté nalepí do svatebního alba a vedle ní mohou zanechat osobní vzkaz.

Doporučujeme, abyste si svatební album obstarali, nebo nechali zajistit od dodavatele fotobudky, protože vám přinese trvalé vzpomínky na váš velký den.

Další důležitou věcí, která by vás měla zajímat, je obsluha fotobudky. Ovládání fotobudek je většinou jednoduché a intuitivní přes dotykový displej obrazovky a zvládli byste to i sami. Ovšem obsluha zajistí i další nezbytné věci s průběhem focení – plynulý chod focení, organizaci skupinek, vydávání fotografií, dokáže povzbudit hosty k ještě zajímavějším momentkám před objektivem nebo poradí s vhodnými rekvizitami. Je to profesionální, vyškolený, elegantně oblečený pomocník a jeho přítomnost rozhodně oceníte. 

Pokud uvažujete o pronájmu fotobudky na vaši svatbu a chtěli byste se zeptat na další informace, neváhejte nás kontaktovat telefonem nebo e-mailem. Rádi vám pomůžeme.