5 důvodů, proč potřebujete fotobudku na své akci 

V dnešní době málokdy najdete svatbu nebo velkou událost bez fotobudky, protože je lidé prostě milují. Fotobudky jsou skvělou formou zábavy, protože poskytují různé rekvizity, jako jsou paruky, masky a nápisy, které hosty rozesmějí. Ať už plánujete svatbu nebo jakýkoli jiný typ oslavy, zde je pět důvodů, proč si na příští akci musíte zařídit fotobudku.

1. CENOVÁ DOSTUPNOST
Zatímco dříve bylo pro běžné lidi příliš drahé mít svatební fotobudku a z velké části to bylo omezeno na celebrity a velké sponzorované akce, díky rostoucí popularitě jsou již fotobudky dostupné pro každého. V průměru stojí fotobudka na akci 8 000 Kč až 16 000 Kč v závislosti na délce pronájmu a požadavcích, pro které se rozhodnete.

2. POSKYTUJE KAŽDÉMU HOSTU SUVENÝR
V době sociálních sítí se každý rád fotí, takže fotobudky jsou ideálním způsobem, jak se setkat s přáteli a získat okamžitě vytištěnou vzpomínku na událost. Fotografie navržené na zakázku jsou hostům k dispozici v černobílém nebo barevném provedení během několika minut a jsou ideálními suvenýry z události.

3. MŮŽE POMOCI ZLEPŠIT ATMOSFÉRU
Události se mohou stát nudnými, pokud nejsou správně naplánovány. Fotobudky jsou skvělým lámačem ledu a nákladově efektivním, jednoduchým a nenuceným zdrojem zábavy, který zajistí, že se lidé budou bavit, vzájemně se poznají a vzpomenou si na vaši akci.

4. SKVĚLÝ ZPŮSOB SEBEPROPAGACE
Obecně si můžete fotobudku přizpůsobit jakýmkoli způsobem chcete. Například na svatbě budete chtít do fotografie uvést své jméno a jméno svého partnera, stejne tak do grafiky můžete umístit logo vaší firmy, datum a název akce. Skvělý způsob chytré sebepropagace.

5. VHODNÉ PRO LIDI VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ
Fotobudku ocení každý bez ohledu na věk. Je to způsob, jak se může starší a mladší generace sblížit a je vynikající pro seznámení: stačí se s kýmkoli vyfotit a voilà – získali jste nového přítele.

ZÁVĚR
Lidé se rádi fotí, takže každý host určitě vyzkouší fotobudku, kterou na své akci připravíte. Dostanou vytištěné fotografie s názvem vaší události a pravděpodobně je budou sdílet na sociálních sítích. Pokud fotografie skutečně skončí na sociálních sítích, zůstane navždy v paměti, protože se bude rok co rok objevovat v paměti lidí a vy vytvoříte skutečně nezapomenutelnou událost.

Hledáte pro vaší svatbu, firemní večírek, narozeninovou oslavu i DJ? Komplexní nabídka pro uspořádání vaší párty na www.mobilniparty.cz

Related posts

Pronájem fotobudky na svatbu. Jak si vybrat tu správnou?

by fotnik.cz
2 roky ago

Kde se vzala, tu se vzala.. Historie fotobudky

by fotnik.cz
2 roky ago
Exit mobile version